Xanadu Resort Hotel, Akdeniz sahil kenarında, Belek turizm merkezi içerisinde yer alan beş yıldızlı ve yüksek kaliteli her şey dahil hizmet anlayışı ile misafirlerine unutamayacakları bir tatil vaat etmektedir.

Xanadu Resort Hotel 415 metrelik kum ve çakıllı özel sahile ve şezlonglu uzun bir iskeleye sahiptir. Eşsiz mimarisi, tarihi tarzda havuzları ve amfi-tiyatrosu ile bu 5 yıldızlı otel, herşey dahil hizmet, kapalı ve açık tesisler ve bir çocuk kulübü sunmaktadır. Küçük misafirler için çocuk büfesi mevcuttur. Ayrıca otelde Fransız, Meksika, Çin ve İtalya mutfaklarından geniş seçenekler sunan çok sayıda á la carte restoran ve dere kenarında bir balık restoranı bulunmaktadır. Bunu yanı sıra, aralarında sahil barı ve Irish Pub Rosebud’ın da bulunduğu otelin barlarından birinde çeşitli içeceklerin keyfini çıkartabilirsiniz.

Xanadu Resort Hotel 3 yüzme havuzu, 3 su kaydırağı ve 1 çocuk havuzuna sahiptir. Aktivitelerin arasında diğer pek çoklarının yanı sıra deniz paraşütü, jet ski, rüzgar sörfü, plaj voleybolu, tenis ve basketbol bulunmaktadır. Misafirler, fitness merkezinde bir egzersiz seansının ardından Shang-Du Spa Merkezi’nde rahatlayabilirler. Otelin özel sahili sadece yetişkinler için bir alan ve plaj çardakları olan bir özel alan içermektedir. Ayrıca alanda localı bir açık hava diskosu da bulunmaktadır.

Çocuk kulübü Fancy Land; çocuklar için çeşitli kapalı – açık hava aktiviteleri ve günlük eğlence sunmaktadır. Ayrıca; bebekler, çocuklar ve gençler için aktivite alanları, atlı karıncalı bir lunapark, mini-dönme dolap, mini tren ve trambolin, su oyunları olan serinlik parkı, oyun alanı ve basketbol ve tırmanma duvarı olan bir macera parkı bulunmaktadır. Çocuk kulübü sahilde de mevcuttur; bu alanda el işi ve video oyunlar gibi pek çok kapalı alan aktivitesi sunulmaktadır.

Konum

Antalya şehir merkezi 50 km, Belek ilçe merkezi 5 km uzaklıktadır.
En yakın havaalanı olan Antalya Havaalanı 40 km uzaklıktadır.
 

Kayıt ve Konaklama

Adem ŞAHİN
adem@meffertimplant.com
+90 541 427 36 31
Hande MUSTAFAOĞLU
hande.mustafaoglu@ethiccon.com
+90 535 482 69 32